Data wydruku: 2021-10-28 06:13:51

Urząd Miasta Rzeszowa

e-mail: umrz@erzeszow.pl www: erzeszow.pl

Aktualności

Weź udział w konkursie Angielski Mistrz Wypracowań

Plakat konkursu Angielski Mistrz Wypracowań
Plakat konkursu Angielski Mistrz Wypracowań

Serwis edukacyjny Dyktanda.pl zaprasza do udziału w konkursie Angielski Mistrz Wypracowań. W tym przypadku zmagania uczestników będą opierały się na objaśnianiu zagadnień z tego popularnego języka obcego.

Ale uwaga! Organizator oczekuje, że prace konkursowe pisane będą po polsku, tak aby mogły pełnić funkcję wsparcia dla osób uczących się angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów należy pisać po angielsku. Wśród tematów wypracowań znajdują się łatwe i skomplikowane wyrazy, potoczne zwroty oraz czasy i inne zagadnienia z gramatyki.

Uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opisać (z przygotowanej, długiej listy), ale również nagrody, które zdobędą w zamian za wysoką lokatę w rankingu (do określonego pułapu kwotowego). Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników. Ponadto przewidziano nagrody gwarantowane za zebranie danej liczby punktów.

Konkurs właśnie się rozpoczął i potrwa do 5.12.2021 r.

Udział może wziąć udział każdy, bez względu na wiek, a przygotowane tematy pozwalają na udział osobom o różnym poziomie znajomości angielskiego. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. 

Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan 

Udział w konkursie jest bezpłatny.