Data wydruku: 2021-01-27 20:54:56

umrzeszow

e-mail: www: erzeszow.pl

Aktualności

Rusza Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

Logo-Active-Citizens-Fund

Program skierowany jest do organizacji pozarządowych, które wraz z partnerami (mogą nimi zostać instytucje publiczne, takie jak samorządy, szkoły, uczelnie, biblioteki, oraz firmy prywatne) będą mogły ubiegać się o środki pochodzące z Funduszy EOG.

Celem Programu jest trwałe wzmocnienie organizacji społecznych oraz budowanie społeczeństwa obywatelskiego, dla którego różnorodność społeczna, równe traktowanie i dialog stanowić będą szczególną wartość.

Zachęcamy do wypełnienia formularza, dzięki któremu Państwa adres e-mailowy znajdzie się na liście mailingowej Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny. W ten sposób wszystkie aktualne informacje np. uruchomienie rejestracji na konferencję, informacje o naborze wniosków będą trafiały wprost do Państwa skrzynki mailowej.

Link do Formularza: https://bit.ly/AO-regionalny_formularz

Zachęcamy również do polubienia strony Programu AOFR na FB https://www.facebook.com/aktywniobywateleregionalny oraz strony Podkarpackiego Ośrodka Rozwoju Demokracji Lokalnej, na których publikowane są bieżące informacje o Programie https://www.facebook.com/POST.Rzeszow