Nadzwyczajna LV sesja Rady Miasta - 30 listopada 2021 r. (wtorek), godz. 15 na żywo

Sesja będzie prowadzona w sposób hybrydowy, tzn. część radnych będzie w niej uczestniczyć w sali sesyjnej Ratusza, a część w trybie on-line. 

Mieszkańcy, którzy chcieliby zabrać głos w trakcie sesji Rady Miasta Rzeszowa, powinni zgłosić ten zamiar Przewodniczącemu Rady i po uzyskaniu jego zgody, będą mogli skorzystać z przygotowanego w ratuszu stanowiska komputerowego.

Kalendarz imprez

Kulturalne spotkania dla wszystkich… starszych stażem

start wydarzenia: 26 / 10 / 2021  |  koniec: 26 / 10 / 2021

Muzeum Okręgowe w Rzeszowie zaprasza wszystkich starszych… stażem na cykl muzealnych wydarzeń w ramach Kulturalnych spotkań.

Uczestników czeka podróż do dawnego Rzeszowa pełnego tajemnic i miejsc z duszą w Muzeum Historii Miasta Rzeszowa, oparte o wystawy stałe i czasowe – oprowadzenie lub warsztaty rękodzielnicze w Muzeum Etnograficznym im. F. Kotuli oraz interesujące prelekcje tematyczne w Muzeum Okręgowym. Muzealnicy postarają się odpowiedzieć na każde, nawet zawiłe pytanie.

Spotkania będą odbywać się w trzech miejscach: Muzeum Okręgowym w Rzeszowie ul. 3 Maja 19, Oddziale: Muzeum Historii Miasta Rzeszowa ul. Rynek 12 oraz Oddziale: Muzeum Etnograficznym im. F. Kotuli ul. Rynek 6.

Najbliższe spotkanie: 26 października 2021 r. (wtorek), godz. 10.15 – 11.15, Muzeum Okręgowe w Rzeszowie – „W domu i synagodze – zwyczaje, obrzędy i święta żydowskie„ - prelekcja i pokaz eksponatów.

Rezerwacje: tel. 17 853 52 78

Plakat Kulturalnych spotkań
Plakat Kulturalnych spotkań