Aktualności

Nabór zgłoszeń do platformy startowej Startup Heroes

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości planuje ogłoszenie naboru zgłoszeń do IV rundy Platformy startowej: Startup Heroes (branże: produkcja żywności, ekoenergetyka, IT/ICT).

Termin naboru wniosków trwa od 01.08.2020 r. do 30.04.2021 r.

Celem działania jest rozwinięcie zgłaszanego pomysłu w innowacyjny produkt bądź usługę we współpracy z ekspertami. Wsparciem jest program inkubacji, który składa się z dwóch rodzajów usług - podstawowych i specjalistycznych. Usługi specjalistyczne dotyczą specyficznych potrzeb technologicznych i biznesowych poszczególnych startupów. Nie są ograniczone zamkniętym katalogiem, w związku z czym startup ma szansę otrzymać szyte na miarę usługi. W wyniku tego procesu powstać powinien prototyp i model biznesowy przedsięwzięcia.

Platforma nie przekazuje środków finansowych startupom. Te można otrzymać po przejściu procesu inkubacji w działaniu „Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej”.

Wsparcie w procesie inkubacji może uzyskać każdy pomysłodawca (zespół pomysłodawców), który założy działalność gospodarczą w jednym z województw Polski Wschodniej: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/platforma-startowa-startup-heroes  

PARP