Nadzwyczajna LV sesja Rady Miasta - 30 listopada 2021 r. (wtorek), godz. 15 na żywo

Sesja będzie prowadzona w sposób hybrydowy, tzn. część radnych będzie w niej uczestniczyć w sali sesyjnej Ratusza, a część w trybie on-line. 

Mieszkańcy, którzy chcieliby zabrać głos w trakcie sesji Rady Miasta Rzeszowa, powinni zgłosić ten zamiar Przewodniczącemu Rady i po uzyskaniu jego zgody, będą mogli skorzystać z przygotowanego w ratuszu stanowiska komputerowego.

Działania Rzeszowa przeciwko KORONAWIRUSOWI

Filmy informacyjno-profilaktyczne związane z przeciwdziałaniem epidemii choroby COVID-19 wywoływanej przez wirusa SARS CoV-2

Film-spot zrealizowany przez FIFA przy współpracy z WHO z udziałem światowych gwiazd piłki nożnej, mówiącego o najważniejszych zachowaniach w zakresie profilaktyki z epidemią COVID-19:

Film animowany pt. „COVID-19” zrealizowany przez uczelnię medyczną Stanford Medicine w Kaliformi, prezentujący sposób rozprzestrzeniania się wirusa SARS CoV-2 oraz zakres działań profilaktycznych:

Film animowany pt. „COVID-19 - Part II” zrealizowany przez uczelnię medyczną Stanford Medicine w Kaliformi, prezentujący sposób rozprzestrzeniania się wirusa SARS CoV-2 oraz zakres działań profilaktycznych:

Film pt. „Jak znacząco spowolnić koronawirusa?” – o zasadności noszenia maseczek w czasie epidemii COVID-19, zrealizowany w Czechach przez ruch społeczny "Masks4All":

Spot filmowy zrealizowany przez WHO - propagujący społeczne zachowania w czasach epidemii "COVID-19"

Spot NFZ - #MaskujSię